Mercure Tallinn - Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Olete praegu ühenduses hotelliga Mercure Tallinn. Sellele veebilehele sisenedes nõustub kasutaja käesolevate kasutustingimustega.

 1. Toimetaja teave:

See sait on toimetanud:

 

ACCOR SA, aktsiaselts, mille kapital on 700 317 363 €, PARIS’i kaubandus- ja äriregistri numbri B 602 036 444 all, ühendusesisese käibemaksukohustuslase nr. FR 93 602 036 444, registrijärgne asukoht 110 Avenue de France, 75013 PARIS, Prantsusmaa Tel.: +33 (0)1 45 38 86 00

 

Kirjastuse juhataja:

 1. Vastutav direktor:

Seda saiti haldab :

Amazon Web Services, Inc.

P.O. Box 81226
Seattle, WA 98108-1226
http://aws.amazon.com

 1. Andmekaitse:

Lisateavet Accori kontserni andmekaitsepoliitika kohta leiate klientide isikuandmete kaitse hartast

 1. Copyright :

Veebisaidi esitus ja kõik elemendid, sealhulgas domeeninimi, kaubamärgid, logod, kaubamärgid, joonised, illustratsioonid, fotod, tekstid, graafika ja muud failid, mis sellel saidil asuvad, on kaitstud kehtivate intellektuaalomandi seadustega ja kuuluvad hotelli Mercure Tallinn ja/või Accor SA-le või on lubatud kasutada hotelli Mercure Tallinn ja/või Accor SA poolt.

 

Ühtegi veebilehel www.mercuretallinn.com leiduvat elementi ei tohi kopeerida, reprodutseerida, muuta, uuesti välja anda, laadida, muuta, edastada või levitada mingil viisil või kujul, ei osaliselt ega täielikult, ilma hotelli Mercure Tallinn eelneva kirjaliku loata, välja arvatud rangelt isiklikuks, isiklikuks ja mittekaubanduslikuks kasutamiseks, ilma et muudetaks veebilehel olevaid jooksvaid elemente.

 

Kõigile veebilehe sisu täielike või osaliste koopiatega peavad kaasas olema järgmised dokumendid: “©Copyright Accor SA. ©Copyright hotell Mercure Tallinn. Veebilehel www.mercuretallinn.com kasutatud fotod on mittesiduvad.”

 

Igasugune muu www.mercuretallinn.com või selle elementide kasutamine ilma selgesõnalise loata loetakse hotelli Mercure Tallinn ja/või Accor SA õiguste rikkumiseks ning on Prantsuse intellektuaalomandi seadustiku artiklite L. 355-2 ja järgnevate artiklite alusel süüdistatav võltsinguna.

 

 1. Hotell Mercure Tallinna õigused andmebaasi tootjana

Kõigil klientidel, klientidel, potentsiaalsetel klientidel ja partneritel on mitteeksklusiivne, mitteülekantav ja võõrandamatu isiklik õigus vaadata www.mercuretallinn.com lehel olevat teavet oma vajaduste rahuldamiseks.

 

Nad võivad osa selle veebisaidi sisust isiklikuks vaatamiseks välja võtta ja/või taaskasutada, kui see väljavõtte ja/või taaskasutus ei hõlma olulist (ei kvaliteedi ega kvantiteedi poolest) osa veebisaidi sisust. Lisaks sellele on keelatud selle veebilehe sisu korduv väljavõtete tegemine ja/või taaskasutamine, isegi kui see ei ole oluline.

 

Veebisaidi täielik või osaline reprodutseerimine muul viisil on rangelt keelatud vastavalt Prantsuse intellektuaalomandi seadustiku artiklitele L. 342-1 ja L. 342-2. Samuti on keelatud veebilehe sisu või selle osa avalikustamine mis tahes kujul ja mis tahes sihtrühmale.

 

Eelkõige on rangelt keelatud kasutada selle veebilehe sisu kaubanduslikel eesmärkidel.

 1. Fotokrediit

Lisateavet veebilehel www.mercuretallinn.com kasutatud fotode kohta leiate jaotisest Fotokrediit.

 1. Vastutus

Kogu selle veebisaidi kaudu kättesaadav teave on esitatud sellisena, nagu see on. Hotell Mercure Tallinn ei anna mingeid selgesõnalisi ega kaudseid garantiisid ega võta vastutust selle teabe kasutamise eest.

 

Kasutaja vastutab selle teabe kasutamise eest ainuisikuliselt.

 

Hotell Mercure Tallinn jätab endale õiguse seda teavet igal ajal muuta, eelkõige veebilehe www.mercuretallinn.com ajakohastamisega.

 

Kasutaja kohustub mitte edastama sellel veebisaidil teavet, mis võib kaasa tuua tsiviil- või juriidilise vastutuse, ning sellega seoses kohustub ta mitte levitama selle veebisaidi kaudu ebaseaduslikku, laimavat või avaliku korra vastast teavet.

 

Hotell Mercure Tallinn teeb kõik endast oleneva, et pakkuda kasutajatele kättesaadavat teavet ja/või kontrollitud vahendeid, kuid ei saa vastutada vigade, kättesaadava teabe puudumise ja/või viiruste olemasolu eest veebilehel www.mercuretallinn.com.

 

Väljaspool hotelli Mercure Tallinnat asuvad veebilehed, millel on sellele veebilehele viitavad hüperlingid, ei allu hotelli Mercure Tallinn kontrollile, mistõttu hotell Mercure Tallinn ei võta vastutust nende sisu eest. Kasutaja võtab täieliku vastutuse nende saitide kasutamise eest.

 

 1. Küpsised

Lisateavet küpsiste kasutamise kohta veebilehel www.mercuretallinn.com leiate meie kliendi isikuandmete kaitse hartast

 1. Hüperlingid

Hüperlinkide loomine veebilehele www.mercuretallinn.com nõuab hotelli Mercure Tallinn eelnevat kirjalikku nõusolekut.

 1. Email

Kommentaaride saamiseks www.mercuretallinn.com toimimise kohta külastage palun kontaktide rubriiki ja valige “Kommentaarid seoses veebilehega www.mercuretallinn.com”.

 1. Palun võtke arvesse

Kõik veebilehe kaudu saadetud sõnumid on pealtkuulatavad ja nende konfidentsiaalsus ei ole tagatud enne, kui need jõuavad meieni.

FOTOKIRJAD

Sellel veebisaidil kasutatud fotod on lepinguvälised.

Kõik fotod ja dokumendid, mis illustreerivad tooteid sellel saidil, ei ole lepingulised Fotokrediit: © autoriõigus

TEAVE KÜPSISTE KOHTA

Jätkates selle saidi sirvimist, nõustute küpsiste kasutamisega, mille eesmärk on pakkuda veebianalüütikat ja mõõtmisi külastajate liikluse ja sirvimiskäitumise kohta, määratleda teie huvidele kohandatud personaliseeritud teenused ja pakkumised ning jagada andmeid kolmandate osapoolte veebisaitidega, sealhulgas sotsiaalvõrgustikega, või suunata kasutajaid nendelt ümber.

Lisateabe saamiseks ja küpsiste parameetrite määramiseks.klõpsake siin.

KOKKIDE POLIITIKA

Küpsiste kasutamine hotellis Mercure Tallinn

Teatame teile, et hotell Mercure Tallinn kasutab oma veebilehel www.mercuretallinn.com küpsiseid või muid jälgimisseadmeid.

Need jälgimisseadmed võidakse paigaldada teie seadmesse sõltuvalt teie poolt väljendatud eelistustest või võivad igal ajal väljendada neid vastavalt käesolevale poliitikale.

 1. Miks on küpsiste poliitika?

Informatsiooni andmiseks ja läbipaistvuse tagamiseks on hotell Mercure Tallinn kehtestanud selle poliitika, et te saaksite rohkem teada järgmistest asjaoludest:

 • Www.Mercuretallinn.Com-i sirvimisel töödeldud teabe päritolu ja eesmärk.
 • Teie õigused seoses hotelli Mercure Tallinn poolt kasutatavate küpsiste ja muude jälgimisvahenditega.
 1. Mis on küpsised?

Küpsised ja muud sarnased jälgimisseadmed on andmepaketid, mida serverid kasutavad kasutaja brauserile olekuteabe saatmiseks ja sama brauseri kaudu algsele serverile olekuteabe tagastamiseks.

Seisunditeave võib olla seansi identifikaator, keel, aegumiskuupäev, vastusevälja või muud liiki teave.

Küpsiseid kasutatakse nende kehtivusaja jooksul olekuteabe salvestamiseks, kui brauser külastab veebilehe erinevaid lehekülgi või kui brauser hiljem sellele veebilehele tagasi pöördub.

Küpsiseid on erinevat tüüpi:

 • Seansiküpsised, mis kustutatakse niipea, kui brauserist väljutakse või veebisaidilt lahkutakse.
 • püsiküpsised, mis jäävad teie seadmesse kuni nende kehtivusaja lõpuni või kuni te neid brauseri funktsioonide abil kustutate.
 1. Miks kasutada küpsiseid?

Me kasutame küpsiseid ja muid jälgimisseadmeid peamiselt järgmistel eesmärkidel:

Küpsised on rangelt vajalikud www.mercuretallinn.com sirvimiseks ja kõigi funktsioonide kasutamiseks, eelkõige selleks, et:

 • veebilehe külastajate autentimise ja sellega seotud turvameetmete haldamiseks ning autentimismooduli nõuetekohase toimimise tagamiseks.
 • optimeerida kasutajakogemust ja hõlbustada sirvimist, eelkõige määrata sirvimise “tehnilised marsruudid
 • salvestada teavet “küpsiste” infobänneri kohta, mida veebilehe külastajad näevad, kes jätkavad veebilehe sirvimist pärast nõusolekut küpsiste vastuvõtmiseks oma seadmes.

Rakendada turvameetmeid (näiteks kui teid palutakse teatud aja möödudes uuesti sisse logida sisu või teenuse kasutamiseks või tagada www.mercuretallinn.com põhiline toimimine ja nende peamiste tehniliste funktsioonide kasutamine, näiteks jõudluse ja sirvimisvigade jälgimine, kasutajaseansside haldamine jne).

Küpsised funktsioonide jaoks, mis on eelkõige mõeldud:

 • Www.Mercuretallinn.Com kohandamine teie seadme kuvamise eelistustega (keel, valuuta, ekraani resolutsioon, kasutatav operatsioonisüsteem, veebilehtede kuvamise konfiguratsioon ja seaded vastavalt kasutatavale seadmele ja selle asukohale jne).
 • Salvestada konkreetset teavet, mille sisestate Www.Mercuretallinn.Com-i, et hõlbustada ja kohandada teie hilisemaid külastusi (sealhulgas külastaja ees- ja perekonnanime kuvamine, kui külastajal on kasutajakonto).
 • Võimaldab teil kiiremini pääseda oma isiklikele lehekülgedele, salvestades sisselogimise andmed või varem sisestatud teabe.

Külastaja jälgimise küpsiste eesmärk on parandada kasutajate mugavust, aidates meil mõista teie suhtlemist www.mercuretallinn.com (enim külastatud leheküljed, kasutatud rakendused jne); need küpsised võivad koguda statistikat või katsetada erinevaid teabe kuvamise viise, et parandada meie teenuste asjakohasust ja kasutatavust.

 

Reklaamiküpsiste eesmärk on (i) pakkuda teile reklaampindades asjakohast, suunatud sisu, mis võib teile huvi pakkuda (parimad pakkumised, muud sihtkohad jne), lähtudes teie huvidest, sirvimiskäitumisest, eelistustest ja muudest teguritest, ning (ii) vähendada reklaami ilmumise kordade arvu.

 

Partneriküpsised tuvastavad kolmanda osapoole veebisaidi, mis suunab külastaja ümber www.mercuretallinn.com.

 

Sotsiaalvõrgustike küpsised, mille on seadnud kolmandad osapooled, võimaldavad teil jagada oma arvamust ja sisu www.mercuretallinn.com kohta sotsiaalvõrgustikes (näiteks sotsiaalvõrgustike “Jaga” või “Meeldib” rakenduse nupud).

 

Nagu eespool mainitud sotsiaalvõrgustike rakendused www.mercuretallinn.com võivad mõnel juhul võimaldada asjaomastel sotsiaalvõrgustikel teid tuvastada isegi siis, kui te ei ole rakenduse nupule vajutanud. Seda tüüpi nupud võivad võimaldada suhtlusvõrgustikul jälgida teie sirvimist veebilehel www.mercuretallinn.com, lihtsalt seetõttu, et teie konto asjaomases suhtlusvõrgustikus on teie seadmes (avatud sessioonis) sirvimise ajal sisse lülitatud.

 

Soovitame teil lugeda nende suhtlusvõrgustike poliitikaid, et tutvuda sellega, kuidas nad kasutavad nende poolt kogutud sirvimisandmeid, eriti seoses reklaamiga. Need poliitikad peavad konkreetselt võimaldama teil teha valikuid nendes suhtlusvõrgustikes, eelkõige seadistades oma kasutajakontosid iga sotsiaalvõrgustiku jaoks.

 

 1. Nõusolek

Teatud küpsiste paigaldamine sõltub teie nõusolekust. Kui külastate esimest korda veebilehte www.mercuretallinn.com, küsitakse teilt, kas olete nõus seda tüüpi küpsiste paigaldamisega, mis aktiveeritakse alles pärast teie nõusolekut.

 

Seda protsessi toetab veebilehe www.mercuretallinn.com avalehel olev infobänner, mis teavitab teid sellest, et sirvimist jätkates nõustute küpsiste paigaldamisega, mis nõuavad teie seadmesse nõusolekut.

 

Te võite igal ajal oma arvamust muuta, kasutades erinevaid meetodeid, mida on kirjeldatud jaotises “Küpsiste kustutamine ja/või blokeerimine”.

 

 1. Küpsiste kustutamine ja/või blokeerimine

Teil on mitu võimalust küpsiste ja muude jälgimisseadmete kustutamiseks.

 

Brauseri seaded

Kuigi enamik brausereid on vaikimisi seadistatud küpsiseid aktsepteerima, saate soovi korral valida, kas aktsepteerida kõiki küpsiseid, blokeerida küpsised alati või valida, milliseid küpsiseid aktsepteerida nende saatjate alusel.

 

Samuti saate oma brauseri seadistada küpsiste vastuvõtmiseks või blokeerimiseks iga üksikjuhtumi puhul eraldi enne nende paigaldamist. Teie brauser võimaldab teil ka regulaarselt küpsiseid oma seadmest kustutada. Ärge unustage seadistada kõiki oma erinevate seadmete (tahvelarvutid, nutitelefonid, arvutid jne) brausereid.

 

Küpsiste haldamise ja teie eelistuste osas on konfiguratsioon iga brauseri puhul erinev. Seda on kirjeldatud teie brauseri abimenüüs, samuti seda, kuidas muuta oma eelistusi seoses küpsistega. Näiteks:

Küpsise salvestamine teie seadmesse sõltub teie soovidest, mida saate igal ajal ja tasuta kasutada ja muuta, kasutades oma brauseritarkvara pakutavaid seadeid.

Kui teie veebilehitseja on seadistatud küpsiste vastuvõtmiseks teie seadmes, võidakse teie poolt vaadatavatele lehekülgedele ja sisule lisatud küpsised salvestada ajutiselt teie seadme spetsiaalsesse ruumi. Neid saab lugeda ainult nende väljastaja.

 

Te võite aga oma brauseri seadistada küpsiste blokeerimiseks. Pidage meeles, et kui te blokeerite oma brauseri küpsiste kasutamise, ei ole mõned funktsioonid, leheküljed ja ruumid veebilehel www.mercuretallinn.com ligipääsetavad ning me ei saa sellisel juhul vastutada.

 

Spetsialiseeritud reklaamplatvormid

Mitmed professionaalsed reklaamplatvormid annavad teile ka võimaluse aktsepteerida või blokeerida küpsised, mida kasutavad ettevõtted, kes on nende liikmed. Need tsentraliseeritud mehhanismid ei blokeeri reklaamide kuvamist; nad lihtsalt takistavad selliste küpsiste paigaldamist, mis kohandavad reklaame teie huvidele.

 

Näiteks võite külastada veebilehte http://www.youronlinechoices.com, et keelata nende küpsiste paigaldamine oma seadmesse. Seda veebisaiti pakuvad Euroopa digitaalse reklaami liidu (EDAA) raames koondunud ja Prantsusmaal Interactive Advertising Bureau France’i poolt hallatavad digitaalreklaami spetsialistid.

 

Lisateavet kliendi isikuandmete kaitse harta kohta leiate siit: Klientide isikuandmete kaitse harta

Mercure Tallinnaddress

Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn
Estonia
Tel: +3726989600
Meil: HB9L7@accor.com

google_map

JÄLGI MEID

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

 • instagram
 • privaatsuspoliitika
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close
X