Mercure Tallinn - Küpsiste poliitika

Küpsiste poliitika

KÜPSISTE POLIITIKA

Küpsiste kasutamine hotellis Mercure Tallinn

Teatame teile, et hotell Mercure Tallinn kasutab oma veebilehel www.mercuretallinn.com küpsiseid või muid jälgimisseadmeid.

Need jälgimisseadmed võidakse paigaldada teie seadmesse sõltuvalt teie poolt väljendatud eelistustest, mida te võite igal ajal väljendada vastavalt käesolevale poliitikale.

 1. Miks on küpsiste poliitika?

Informatsiooni andmiseks ja läbipaistvuse tagamiseks on hotell Mercure Tallinn kehtestanud selle poliitika, et te saaksite rohkem teada:

 • www.mercuretallinn.com.sirvimisel töödeldud teabe päritolu ja eesmärk.
 • Teie õigused seoses hotelli Mercure Tallinn poolt kasutatavate küpsiste ja muude jälgimisvahenditega.
 1. Mis on küpsised?

Küpsised ja muud sarnased jälgimisseadmed on andmepaketid, mida serverid kasutavad kasutaja brauserile olekuteabe saatmiseks ja sama brauseri kaudu algsele serverile olekuteabe tagastamiseks.

Seisunditeave võib olla seansi identifikaator, keel, aegumiskuupäev, vastusevälja või muud liiki teave.

Küpsiseid kasutatakse nende kehtivusaja jooksul olekuteabe salvestamiseks, kui brauser külastab veebilehe erinevaid lehekülgi või kui brauser hiljem sellele veebilehele tagasi pöördub.

Küpsiseid on erinevat tüüpi:

 • Seansiküpsised, mis kustutatakse niipea, kui brauserist väljutakse või veebisaidilt lahkutakse.
 • Püsiküpsised, mis jäävad teie seadmesse kuni nende kehtivusaja lõpuni või kuni te neid brauseri funktsioonide abil kustutate.
 1. Miks kasutada küpsiseid?

Me kasutame küpsiseid ja muid jälgimisseadmeid peamiselt järgmistel eesmärkidel:

Küpsised on rangelt vajalikudwww.mercuretallinn.com sirvimiseks ja kõigi funktsioonide kasutamiseks, eelkõige selleks, et:

 • veebilehe külastajate autentimise ja sellega seotud turvameetmete haldamiseks ning autentimismooduli nõuetekohase toimimise tagamiseks.
 • optimeerida kasutajakogemust ja hõlbustada sirvimist, eelkõige määrata sirvimise “tehnilised marsruudid”.
 • salvestada teavet “küpsiste” infobänneri kohta, mida veebilehe külastajad näevad, kes jätkavad veebilehe sirvimist pärast nõusolekut küpsiste vastuvõtmiseks oma seadmes.

 

Rakendada turvameetmeid (näiteks kui teid palutakse teatud aja möödudes uuesti sisse logida sisu või teenuse kasutamiseks või tagada www.mercuretallinn.com põhiline toimimine ja nende peamiste tehniliste funktsioonide kasutamine, näiteks jõudluse ja sirvimisvigade jälgimine, kasutajaseansside haldamine jne).

Küpsised funktsioonide jaoks, mis on eelkõige mõeldud:

 • www.mercuretallinn.com Kohandamine teie seadme kuvamise eelistustega (keel, valuuta, ekraani resolutsioon, kasutatav operatsioonisüsteem, veebilehtede kuvamise konfiguratsioon ja seaded vastavalt kasutatavale seadmele ja selle asukohale jne).
 • Salvestada konkreetset teavet, mille sisestate www.mercuretallinn.com, et hõlbustada ja kohandada teie hilisemaid külastusi (sealhulgas külastaja ees- ja perekonnanime kuvamine, kui külastajal on kasutajakonto).
 • Võimaldab teil kiiremini pääseda oma isiklikele lehekülgedele, salvestades sisselogimise andmed või varem sisestatud teabe.

 

Külastaja jälgimise küpsiste eesmärk on parandada kasutajate mugavust, aidates meil mõista teie suhtlemist www.mercuretallinn.com (enim külastatud leheküljed, kasutatud rakendused jne); need küpsised võivad koguda statistikat või katsetada erinevaid teabe kuvamise viise, et parandada meie teenuste asjakohasust ja kasutatavust.

Reklaamiküpsised on mõeldud selleks, et i) pakkuda teile reklaampindades asjakohast ja sihipärast sisu, mis võib teile huvi pakkuda (parimad pakkumised, muud sihtkohad jne), lähtudes teie huvidest, sirvimiskäitumisest, eelistustest ja muudest teguritest, ning ii) vähendada reklaami ilmumise kordade arvu.

Partneriküpsised tuvastavad kolmanda osapoole veebisaidi, mis suunab külastaja veebilehele www.mercuretallinn.com

Sotsiaalvõrgustike küpsised, mille on seadnud kolmandad osapooled, võimaldavad teil jagada oma arvamust ja sisu www.mercuretallinn.com kohta sotsiaalvõrgustikes (näiteks sotsiaalvõrgustike “Jaga” või “Meeldib” rakenduse nupud).

 

Nagu eespool mainitud sotsiaalvõrgustike rakendused www.mercuretallinn.com võivad mõnel juhul võimaldada asjaomastel sotsiaalvõrgustikel teid tuvastada isegi siis, kui te ei klõpsanud rakenduse nupule. Seda tüüpi nupud võivad võimaldada suhtlusvõrgustikul jälgida teie sirvimist veebilehel www.mercuretallinn.com, lihtsalt seetõttu, et teie konto asjaomases suhtlusvõrgustikus on teie seadmes (avatud sessioonis) sirvimise ajal sisse lülitatud.

 

Soovitame teil lugeda nende suhtlusvõrgustike poliitikaid, et tutvuda sellega, kuidas nad kasutavad nende poolt kogutud sirvimisandmeid, eriti seoses reklaamiga. Need poliitikad peavad konkreetselt võimaldama teil teha valikuid nendes suhtlusvõrgustikes, eelkõige seadistades oma kasutajakontosid iga sotsiaalvõrgustiku jaoks.

 1. Nõusolek

Teatud küpsiste paigaldamine sõltub teie nõusolekust. Samuti küsitakse teilt veebilehe www.mercuretallinn.com esmakordsel külastamisel, kas olete nõus seda tüüpi küpsiste paigaldamisega, mis aktiveeritakse alles pärast teie nõusolekut.

 

Seda protsessi toetab veebilehe www.mercuretallinn.com avalehel olev infobänner, mis teavitab teid sellest, et sirvimist jätkates nõustute teie seadmesse nõusolekut nõudvate küpsiste paigaldamisega.

 

Te võite igal ajal oma arvamust muuta, kasutades erinevaid meetodeid, mida on kirjeldatud jaotises “Küpsiste kustutamine ja/või blokeerimine”.

 

Samuti võite oma nõusoleku üle vaadata, seda muuta või tagasi võtta, kasutades selleks allpool esitatud jaotist:

 1. Küpsiste kustutamine ja/või blokeerimine

Teil on mitu võimalust küpsiste ja muude jälgimisseadmete kustutamiseks.

 

Brauseri seaded

Kuigi enamik brausereid on vaikimisi seatud küpsiseid aktsepteerima, saate soovi korral valida, kas aktsepteerida kõiki küpsiseid, blokeerida küpsised alati või valida, milliseid küpsiseid aktsepteerida nende saatjate alusel.

 

Samuti saate oma brauseri seadistada küpsiste vastuvõtmiseks või blokeerimiseks iga üksikjuhtumi puhul eraldi enne nende paigaldamist. Teie brauser võimaldab teil ka regulaarselt küpsiseid oma seadmest kustutada. Ärge unustage seadistada kõiki oma erinevate seadmete (tahvelarvutid, nutitelefonid, arvutid jne) brausereid.

 

Küpsiste haldamise ja teie eelistuste osas on konfiguratsioon iga brauseri puhul erinev. Seda on kirjeldatud teie brauseri abimenüüs, samuti seda, kuidas muuta oma eelistusi seoses küpsistega. Näiteks:

Küpsise salvestamine teie seadmesse sõltub teie soovidest, mida saate igal ajal ja tasuta kasutada ja muuta, kasutades oma brauseritarkvara pakutavaid seadeid.

 

Kui teie veebilehitseja on seadistatud küpsiste vastuvõtmiseks teie seadmes, võidakse teie poolt vaadatavatele lehekülgedele ja sisule lisatud küpsised salvestada ajutiselt teie seadme spetsiaalsesse ruumi. Neid saab lugeda ainult nende väljastaja.

 

Te võite aga oma brauseri seadistada küpsiste blokeerimiseks. Pidage meeles, et kui te blokeerite oma brauseri küpsiste kasutamise, ei ole mõned funktsioonid, leheküljed ja ruumid veebilehel www.mercuretallinn.com ligipääsetavad ning me ei saa sellisel juhul vastutada.

 

Spetsiaalsed reklaamplatvormid

Mitmed professionaalsed reklaamplatvormid annavad teile samuti võimaluse aktsepteerida või blokeerida küpsised, mida kasutavad ettevõtted, kes on nende liikmed. Need tsentraliseeritud mehhanismid ei blokeeri reklaamide kuvamist; nad lihtsalt takistavad selliste küpsiste paigaldamist, mis kohandavad reklaame teie huvidele.

Mercure Tallinnaddress

Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn
Estonia
Tel: +3726989600
Meil: HB9L7@accor.com

google_map

JÄLGI MEID

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

 • instagram
 • kupsiste-poliitika
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close
X