Mercure Tallinn - Restaurant Le Lac

Restaurant Le Lac


Laske end võluda pilku püüdval sisekujundusel, suurepärastel roogadel ja töötajatel, kes pingutavad selle nimel, et pakkuda teile tõeliselt head elamust.

Pole mingi saladus, et disain on restorani valides tähtis kaalukeel.

Just sisekujundus on see, mis vormib restoranikülastaja kogemust ja muljet ammu enne seda, kui saabub tellitud toit. Meie interjööris valitsevad rahustavad sinised ja rohelised toonid, mis meenutavad vett ning ümbritsevat lehestikku. See on kui rahulik pelgupaik, kus hetkeks aeg maha võtta.

Restoran Le Lac asub Mercure Tallinna hotelli esimesel korrusel Tallinna Lennujaama pool. Restoranis serveeritakse lõunapakkumisi äriklientidele ja õhtul on saadaval klassikaline à la carte-menüü. Oodatud on nii üksikkülastajad kui ka rühmad – viimastele pakume vajaduspõhiselt kohandatud ja temaatilisi menüüsid. Toiduvalikus on esindatud rahvusvaheline köök ja järvest inspireeritud kalaroad, mis kõik on valmistatud Prantsuse köögi traditsioonide järgi.

 

Peakokk Andrei Kostin on võtnud menüü koostamisel eeskuju maailma eri köökidest, pannes samas rõhku kohalikule toorainele. Restorani menüü on inspireeritud selle asukohast järve ääres ja sisaldab eri kalaroogi.

Andrei eelistab kasutada toiduvalmistamisel Prantsuse köögist pärit töövõtteid. Ta on aastate jooksul töötanud mitmes tuntud ja auhinnatud restoranis, nagu Horisont, Tchaikovsky, Ribe ja Bordoo. Lisaks esindas ta Eestit S.Pellegrino noorkokkade võistlusel.

 

Vaata menüüd

BRONEERI LAUD

Restaurant Le Lacaddress

Lennujaama tee 2, 11101 Tallinn
Estonia
Tel: +372 698 9600
Meil: lelac.tallinn@accor.com, https://www.instagram.com/lelac_restoran/

google_map

JÄLGI MEID

Jälgi meid sotsiaalmeedias!

  • instagram
  • restaurant-le-lac
  • restaurant-le-lac
  • restaurant-le-lac
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close
X